Analog Gyroscope

ASC 281

Sensör teknolojisi: MEMS kapasitif
Hassas yön sayısı: Üç eksenli
Çıkış sinyali: USB, CAN
Ölçüm aralığı [g]: 3, 5

Teknoloji:
ASC DiSens® EQ-3211 tipi sensörler, kanıtlanmış MEMS teknolojisine ve kapasitif çalışma prensibine dayanmaktadır. Entegre elektronik devre, USB veya CAN dijital arabirimlerinin yanı sıra 5 VDC’lik bir güç kaynağı voltajı sağlar. ASC DiSens® EQ serisinin sensörleri, ultra düşük gürültü seviyesine sahiptir ve 1 µg’den daha düşük bir çözünürlüğe ulaşır. 80 Hz’lik bir 3dB-köşe frekansında 500 Hz’lik bir örnekleme oranı sağlayan halihazırda uygulanmış filtre ayarları. Ayrıca, cihazların harici senkronizasyonu için bir seçenek vardır.

Muhafaza
İvmeölçerler, IP65 koruma sınıfına sahip hafif, güvenilir bir alüminyum gövdeye ve yapılandırılabilir uzunluk ve konektörlere sahip çıkarılabilir bir kabloya sahiptir.

Uygulamalar:
Binaların güvenlik açısından kritik bileşenleri sürekli olarak izlenmelidir. Bu, özellikle yapıları tektonik süreçlerden etkilenen enerji santralleri veya tünellerde geçerlidir. Buradaki temel gereksinim, en küçük titreşim genliklerini güvenilir bir şekilde algılayan sismik sensörlerin kullanılmasıdır.

Sıcaklık Aralığı: -40°C to +85°C
Koruma: IP65
Kasa: Alüminyum