Dijital Gyroscope

ASC DiSens 271

Sensör teknolojisi: MEMS akışkan
Hassas yön sayısı: Tek eksenli
Çıkış sinyali: SPI
Ölçüm aralığı [°/s]: 75, 150, 300, 900

Teknoloji:
Jiroskoplar, kanıtlanmış MEMS titreşimli halka sensör elemanlarına dayanmaktadır. Mikro-mekanik silikon yapıların tasarımı, jiroskopları dış darbelere ve titreşimlere karşı son derece duyarsız hale getirir. Bu nedenle zorlu çevre koşullarında kullanım için idealdirler. Yüksek performanslarından dolayı ASC DiSens® 271 jiroskoplar, elde edilebilecek maksimum hassasiyet açısından endüstriyel sınıf uygulamaların gereksinimlerini karşılar. Entegre elektronik devre, ölçüm verilerinin sayısallaştırılmasına ve standart bir SPI arayüzü aracılığıyla çalışmasına izin verir.

Muhafaza:
Tek eksenli jiroskoplar, IP65 koruma sınıfına sahip hafif, güvenilir bir alüminyum muhafazaya ve yapılandırılabilir uzunluk ve konektörlere sahip entegre bir kabloya sahiptir.

Uygulamalar:
İdeal uygulamalar, motorlu araçlarda, gemilerde ve uçaklarda dinamik yalpalama, yunuslama ve yalpalama açısı ölçümleri ve ayrıca AGV’lerde (otomatik güdümlü araçlar) araç dinamiklerinin izlenmesi veya akıllı tarımda İHA’ların (insansız hava araçları) oryantasyonudur.

Sıcaklık Aralığı: -40°C to +85°C
Koruma: IP65
Kasa: Alüminyum